V našem řemeslném ateliéru a grafickém studiu se zaměřujeme na vytváření excluzivnějších tiskovin. Využíváme k tomu práci s grafickými papíry, jejich unikátní struktury i barevnosti, přidáváme klasické zušlechťující techniky jako je slepotisk, horká fóliováči reliéfní ražba, kašírování, ořízka.
Vše realizujeme sami tak, aby výsledek stál za to.

Kašírování

Aktuální trendy, zejména u vizitek, ale i různých pozvánek a oznámení, se přiklánějí k papírům silnějším, než se obvykle na trhu vyskytují. Nabídka kartonů je ale omezená co se týká barevnosti i povrchových textur. A navíc: jak silné papíry potisknout za rozumnou cenu? Digitálně to rozhodně nejde.

Řešením, které vám nabízíme je kašírování, tedy slepení papírů v ploše.

——  Jaké benefity vám tato technologie může přinést. ——
vyšší gramáž
a tedy i síla papírů
možnost kombinace papírů různé barevnosti a povrchové struktury
(typicky se například na bílý papír tiskne text
a na barevný se horkou ražbou nebo slepotiskem razí logo)
bezproblémový tisk na papíry ještě před kašírováním
digitální tisk včetně bílé barvy

 

Pro inspiraci se podívejte na ukázky našich realizací

Vizitky architektonického studia ARCHIW

Jedna z minimalistických variant vizitek. Černá ražba na tmavě šedém papíru s jemnou povrchovou strukturou ve své jednoduchosti působí čistým a uceleným dojmem. Bílý papír zadní strany má stejnou strukturu je konzistentně potištěn černým textem. Odlišné papíry jsou slepené v ploše. Vizitka má tak ve výsledku 600 gr.

Kreativní vizitky Bulldozer

Přední strana tvořená papírem Pop Set Orange je kašírovaná na papír Courious Metalics ICE SILVER, který koresponduje se stříbrnou ražbou přední strany. Na zadní straně je černý tisk kontaktních údajů. Z boku vizitky pod logem Bulldozer je vidět, jak vypadá hrana při kašírování barevně odlišných papírů. Vizitka slouží pro prezentaci kreativní agentury.

Co ještě můžeme nabídnout